Výsledky závodů

8.6.2024 Festival tanečního mládí, Mistrovství ČR, UNYP Aréna, Praha

8. místo - Show Dance - Děti - Between The Worlds

10. místo - Street Formace - Junioři - Battle Time

2. místo - Show Dance - Dospělí - "Social LIfe"

7.6.2024 Taneční skupina roku, Mistrovství ČR, O2 Universum, Praha

3. místo - Profi show Freestyle - Dospělí  - "Social Life"

12.5.2024 World Of Dance, Berlín

42. místo - Team Division - Any Ages - Dospělí - "Social Life"

12.5.2024 Best Of The Best, Grand finále, Praha

6. místo - Hip Hop Mainstream - Dospělí - "Social Life"

4.5.2024 Taneční skupina roku,  Mistrovství Čech, Hradec Králové 

6.místo - Dance Show Profi - Dospělí - "Social Life" 

27.4.2024 Czech Dance Masters, Mistrovství Čech, Nymburk 

24.-29.místo - Street Dance Formace - Junioři - Battle Time 

26.4.2024 Czech Dance Masters, Mistrovství Čech, Nymburk 

13. místo - Street Dance Formace - Dospělí - "Social Life "

21.4.2024 Festival tanečního mládí, regionální kolo, Neratovice

2. místo - Street Show - Děti - Between The Worlds

2. místo - Street Dance - malé formace - Junioři - Battle Time

4. místo - Street Dance - velké formace - Junioři - Two Faces

1. místo - Street Dance - velké formace - Dospělí - "Social Life"

6.4.2024 Best Of The Best, Praha - semifinále

4. místo - Great Freestyle - Děti - Between The Worlds

8. místo - Hip Hop Mainstream - Junioři - Battle Time

2. místo - Hip Hop Mainstream - Dospělí - "Social Life"

23.3.2024 Czech Dance Masters, regionální kolo, Plzeň

2. místo - Street Show - Děti - Between The Worlds

2. místo - Street Dance - malé formace - Junioři - Two Faces

5. místo - Street Dance - velké formace - Junioři - Battle Time

1. místo - Street Dance - velké formace - Dospělí - "Social Life"

16.3.2024 Taneční skupina roku, regionální kolo, Plzeň

4. místo - Show Dance - Děti - Between The Worlds

5. místo - Hip Hop - Junioři - Two Faces

4. místo - Hip Hop - Junioři - Battle Time

1. místo - Hip Hop - Dospělí - "Social Life"

2.3.2024 Dance Cup Klatovy, pohárová soutěž

4. místo - Show Dance Formace - Děti - Between The Worlds

3. místo - Street Dance Formace - Junioři - Battle Time

2. místo - Street Dance Formace - Junioři - Two Faces

1. místo - Street Dance Formace - Mládež - Social Life

10. 6.2023 Best Of The Best, Praha

4. místo - Hip Hip Undergraund - Děti - I Missed The Bus

7. místo - Hip Hop Undergraund - Junioři - Follow Me

2. místo - Hip hop Undergraund - Dospělí - Schizophrenia

20. 5. 2023 Festival tanečního mládí, Mistrovství České Republiky, Praha

2. místo - Street Dance Formace - Děti - I Missed The Bus

8. místo - Street Dance Formace - Junioři - Follow Me

2. místo - Street Dance Formace - Dospělí - Schizophrenia

1. 5. 2023 Czech Dance Masters, Mistrovství Čech, Praha

14. místo - Street Dance - Velké Formace - Děti - I Missed The Bus

30. 4. 2023 Czech Dance Masters, Mistrovství Čech, Praha

26. místo - Street Dance - Velké Formace - II. liga - Junioři - Follow Me

29.4.2023 Czech Dance Masters, Mistrovství Čech, Praha

6. místo - Street Dance - Velké Formace - Extraliga - Dospělí - Schizophrenia

23. 4. 2023 Tanečníci skupina roku , Mistrovství Čech, Hradec Králové

23. místo - Hip Hop Základní liga - Junioři - Follow Me

22. 4. 2023 Tanečníci skupina roku , Mistrovství Čech, Hradec Králové

9.-10. místo - Hip Hop Základni Liga - Děti - I Missed The Bus 

7. místo- Hip Hop Unite - Dospělí - Schizophrenia

16. 4. 2023 Festival taneční mladí - regionální kolo, Cheb

2. místo - Street Dance Formace - Děti - I Missed The Bus

3. místo - Street Dance Formace - Junioři- Follow Me

2. místo - Street Dance Formace - Dospělí - Schizophrenia

1. 4. 2023 Czech Dance Masters - regionální kolo - Plzeň

2. místo - Street Dance Formace - II. liga - Děti - I Missed The Bus

3. místo - Street Dance Formace - II. liga - Junioři - Follow Me

1. místo - Street Dance Formace - Extraliga - Dospělí - Schyzophrenia

25. 3. 2023 Taneční skupina roku - regionální kolo - Plzeň

3. místo - Hip Hop - Základní liga - Děti - I Missed The Bus

6. místo - Hip Hop - Základní liga - Junioři - Follow Me

2. místo - Hip Hop Unite - Dospělí - Schyzophrenia

12. 11. 2022 Let ´s Dance Písek

3. místo - Art formace - Junioři - In My Blood

3. místo - Street formace - Děti - We Want To Be Happy

4. místo - Street formace - Junioři - Don´t Be Judging

22. 10. 2022 Dance Cup Klatovy

1. místo - Street formace - Junioři - Don´t Be Judging

2. místo - Street formace - Děti (v Juniorské kategorii) - We Want To Be Happy

3. místo - Art formace - Junioři - In My Blood

5. místo - Art formace - Dospělí - Fall On Me

1. místo - Street Formace - Dospělí - Not Afraid

2. místo - Street Formace - Dospělí - Enjoy Your Life