HUDEBNÍ VIDEOKLIP "POHLAZENÍ"

14.11.2020

V jedné pohádce se říká: "Inu, svět je malý a o náhody tu není nouze..."

Řekla bych, že tak tomu bylo i v tomto případě. Vše začalo nenápadně v září 2019. Kontaktovala mne Terezka Beňušíková, kterou znám díky sportovní gymnastice, kde jsme se dlouhá léta potkávaly. 

Na domluvené schůzce, kde se mělo rovnou tvořit, mi pustila hudbu. Autor textu, hudby...člověk, kterého nelze popsat krátkým výčtem jeho dovedností zasadil "ránu přímo do srdce". Krásný text i hudba mne oslovila a zrodil se nápad, který Michal Foist přijal a začala naše spolupráce.

Dali jsme dohromady team z našich tanečníků, celkem 5 párů, vytvořil se scénář, rozpis tréninků a začali jsme v polovině října 2019 trénovat. 

Tanečníci byli báječní a veškerý svůj volný čas věnovali tréninkům, ač byly víkendové. Bohužel v březnu nás zastavil první lockdown a natáčení v květnu 2020 se stávalo více a více nereálné.

V jakmile to bylo možné, dali jsme v červnu jeden trénink a určili datum na polovinu října 2020. Naštěstí nám bylo přáno a 3.října 2020 jsme videoklip natočili. Od 7:00 do 16.00 hodin jsme se dle režie Mikiho přesouvali po Horšovském Týně a jeho krásném okolí. 

Přejeme Vám ničím nerušený poslech a příjemnou podívanou.