22. 2. 2020 TANČÍRNA DOMAŽLICE

13.09.2020

PROJEKT "TANČÍRNA DOMAŽLICE" vznikl, aby se vytvořilo místo, kde hraje dobrá hudba a jde všem o tanec, nikoliv jen o alkohol a neplechu.

Děkuji za zázemí restauraci Konšelský šenk! Skvělá domluva!

1. BLOK byl věnovaný párovému tanci "HUSTLE". Mohli jste si vyzkoušet základní krok, několik figur a byl určen pro širokou veřejnost. Vyzkoušet mohl opravdu každý.

Veliké poděkování patří úžasné Kristině Kris Růňové z Prahy! Krásná, mladá, charismatická a okouzlující tanečnice a lektorka HUSTLU :-)

2.BLOK "80.-90.léta, RnB"" měl pod svou taktovkou skvělý DJ a také tanečník Sušhi z Kladna!! 

Jak popsat druhý blok?.. Pojďme vytvořit v Domažlicích zázemí pro mladé streetové tanečníky bez ohledu na to, z jakého tanečního klubu jsme. Kvalitní hudba, prostor a místo, kam se rodiče nemusí bát pustit své děti. Respekt a support je samozřejmostí:-). Tančit mimo taneční sály a soutěžní parket !! LEVEL UP!

3.BLOK "Tančírna pro veřejnost" byla opět otevřena pro všechny. K tanci zpívali dva dokonalí andělé Terezka a Markétka Jurníkovi! Nemám slov. Moc Vám děkuji slečny!!! Bylo možné si zatančit Blues, waltz, tango, cha-chu, jive,hustle apod.


Tanec by měl spojovat a věřím, že bude.

Děkuji Všem HUSTLERŮM, kteří si za námi udělali výlet z daleka a za neskutečný support téhle akci - social dance jak má být!! Děkuji Márovi, Honzovi a Michale za pomoc!!

V neposlední řadě obrovské DĚKUJI patří mému báječnému manželovi, který mi je neustále oporou, vždy pomocnou rukou a andělem strážným po mém boku!!

Těšíme se na Vás příště

Spolek SUK