Nově od září 2023 přidáváme lekce zaměřené na posilování vlastní vahou a protažení.

Nově otevřené lekce Open Class Choreo Beginners jsou určeny pro začátečníky a mírně pokročilé. Nejsou omezeny věkem, pouze doporučen věk 15+.

Nově otevřené lekce Open Class Choreo Advanced jsou určeny pro pokročilé a profi tanečníky, které jsou zaměřeny na choreografie různých tanečních stylů (Dancehall, Commercial Hip Hop, Hip Hop, Fusin, Contemporary, Body Control apod.).

Street dance je taneční styl, který se vyvinul mimo taneční studia v jakémkoli dostupném otevřeném prostoru. Patří sem ulice, taneční večírky, parky, školní dvory, protože afroameričané a latino lidé, kteří vytvořili styl v 70. letech, nebyli kvůli své rase přijati do tanečních studií. Je zastřešujícím výrazem pro velké množství tanečních stylů...

Hustle je styl párového tance a měl hlavní boom v 70. letech, kdy se tancoval se na Disco - v posledních několika letech došlo k renezanci tohoto tance a jeho obohacení o prvky nejrůznějších dalších stylů, například "streetových", jako jsou House dance, Bboying aj., dále se tanečníci také často inspirují ostatními párovými tanci. Hustle se navíc...

Všeobecná sportovní průprava je určena pro fotbalové teamy TJ Jiskra Domažlice - U10, U11, U12,U13. Náplň tréninku je individuální dle věku teamu. Skládá se z posilování, protažení a nácviku základních gymnastických prvků. U starších teamů jsou zařazeny i těžší gymnastické prvky dle individuálních dovedností.